Монитор, LG 45GX90SA-B, 44.5", OLED UltraGear 21:9 Curved Smart, 0.03 ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 400, 1500000:1, 250 cd/m2, DCI-P3 98.5%, VRR, Free-sync, G-Sync, USB-C, PD 65W, HDMI, DP, PBP, Speakers 7W x2, Bluetooth, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 45GX90SA-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Филмите и игрите оживяват с богато потапяне и постоянно качество в цялото съдържание.
Пригответе се да подобрите вашето игрово и видео изживяване с образ, който е уникален за вас.
Зашеметяващи визуални ефекти с LG WOLED.
Потопете се в ярките графики без изкривявания, докато изследвате вселената на игрите.
За бърза реакция от 0,03ms (GtG) и бърза честота на опресняване от 240Hz, намалявайки обратните фантомни образи за кристално чисти, плавни визуализации.
Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър.
Размер на екрана, inch44.5" (113.03 cm)
Вид на екранаCurved 800R
Широкоекранен21:9
ТехнологияOLED
Smart OSSmart webOS
Тип на матрицатаOLED
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3440x1440
Време за реакция, ms0.03ms
Честота на опресняване, Hz240Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 500 000:1
Динамичен контраст1 500 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияFreeSync Premium Pro/G-SYNC Compatible
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители7W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C (Power 65W)
USB хъб2 USB
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h46 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm99.1 x 33.8 x 54.1 (66.1) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch44.5
Вид на екранаCurved
ШирокоекраненДа
Smart OSДа
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3440x1440
Време за реакция, ms0.03
Честота на опресняване, Hz240
Яркост, cd/m2250
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеНе
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 45"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h46
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)44,5
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
Честота на опресняване (Hz)240
Време за реакция (ms)0.03 ms
Съотношение на страните21:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncFreeSync
Adaptive SyncG-Sync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбНе
LG 45GX90SA-B 44.5" OLED UltraGear Извит Игрови Монитор
Потопете се в най-доброто игрово изживяване с LG 45GX90SA-B. Огромният 44.5-инчов OLED панел предлага зашеметяваща резолюция 3440x1440 с честота 240Hz и невероятно време за реакция от 0.03ms, осигурявайки гладка игра без размазване.
Ключови Предимства
  • Ултра-бързи 240Hz — Светкавично бърза честота за конкурентна игра с минимално закъснение.
  • Умни Функции — Вграден LG webOS с Bluetooth и LG Switch за безпроблемна многозадачност.
  • Универсална Свързаност — USB-C с 65W захранване, HDMI, DisplayPort и поддръжка на PBP.
  • Ергономичен Дизайн — Регулиране на височина, завъртане и наклон за оптимален комфорт.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран44.5"
Резолюция3440x1440 (WQHD)
Честота на опресняване240 Hz
Време за реакция0.03 ms
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR400
Adaptive SyncFreeSync, G-Sync Compatible
СвързаностHDMI, DisplayPort, USB-C (65W PD)
VESA монтаж100x100 mm